647 82 55

KURUMSAL

  • Şirket Profili
    TosunPen 1997 yılında, konusunda uzun yıllar deneyimi olan uzman bir kadro tarafından kuruldu. Aynı yıl Erpen polimer kapı pencere sistemleri Bayiliği aldı. Kurulduğu ilk günüden itibaren profesyonel bir anlayış sergileyen TosunPen yatırımın önemini iyi anlayarak bu yolda çalışmalarını sürdürdü. TosunPen en ucuz ürünü satmak yerine en kaliteli ürünü müşterisinin alabileceği en iyi servisle beraber uygun koşullarda Türk pazarına sundu. Kazancının büyük bölümünü gelişme ve iyileştirmeye ayıran TosunPen bu sayede hizmet kalitesini 1997 yılından günümüze sektörün en üst seviyelerinde tutmayı başardı.

  • Vizyonumuz
    Doğaya insanlara ve çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde, mühendisliğin tüm dallarında, evrensel ölçülerde mükemmel bir eğitim, bilim ve araştırma kurumu olmak.

  • Misyonumuz
    Kurulduğu günden başlayarak sürekli büyümekte olan Tosunpen, uzun koşan bir firma olmayı ve geçmişinde başarıyla bitirmiş olduğu projelere özgü sektörde geliştirilmesi ve uygulamaya konması projelerinde ülkemizde ilk akla gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.